حرید اقساطی والتا

معرفی والتا Walleta

در شرایط اقتصادی فعلی کشور، قشر ضعیف جامعه به شدت نیاز به حمایت‌هایی از جنس افزایش قدرت خرید و افزایش کیفیت زندگی هستند. این شرایط بی‌شک تنها به کمک نوآوری و خلاقیت میسر می‌گردد.

 تیم والتا با هدف افزایش قدرت خرید مردم و ایجاد امید به آینده شکل گرفت و با کمک خلاقیت و ایمان خود به آینده پلتفرم والتا را طراحی و در شرایطی سخت پیاده سازی کرد.

قطعا در این مسیر جدید با چالش‌های زیادی روبرو خواهیم بود که به حمایت و همراهی شما نیاز داریم.

دریافت اعتبار خرید کالا و خدمات، سرمایه‌گذاری و ابراز پرداخت آنلاین، سه نیاز مهم کاربران و به طبع آن سه کارکرد مهم بانک‌ها هستند، که در والـــتا تجمیع شده است. دسترسی راحت به هر کدام از این خدمات، آرزویی است که صنعت پرداخت کشور در حال نزدیک شدن به آن است.

والــتا پلتفرم و مجموعه‌ای از «کیف» هاست که سه کارکرد سرمایه‌گذاری، تسهیلات خرید و درگاه پرداخت اعتباری را به کمک زیرساخت فینتک کشور، بصورت همزمان و برروی ساختار آشنای کیف پول برای کاربران فراهم می‌کند.

پلتفرم اعتباری والتا، به شما امکان می‌دهد تا با دریافت تسهیلات از لیزینگ‌ها، و بانک‌ها، بصورت آنلاین و به کمک درگاه پرداخت اعتباری، از فروشگاه‌های طرف قرارداد والتا اقساطی خرید کنید.

 

چطور میتونم خرید اقساطی انجام بدم؟

 

شما می توانید با مقایسه و انتخاب تسهیلات‌دهندگان در والــتا، تسهیلات خرید کالا و خدمات دریافت کنید و بصورت یکپارچه و از طریق درگاه پرداخت اعتباری فعال در فروشگاه اینترنتی ساناخرید ، اقدام به خرید اقساطی کنید.

 

از والتا
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید

با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از ثبت سفارش جهت استعلام قیمت با پشتیبانی تماس بگیرید.

09199936447 

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من