• رهگيري سفارش
در خبرنامه محصولات جدید عضو شوید

خرید قالب پیتزا تفلون

كد كالا: pizza1
قیمت: 15,000 تومان

این قالب پیتزا تفلون از نوع درجه یک است و می تواند به عنوان قالب پنکیک، قالب نان شیرینی، قالب کوکو، حلوا و... استفاده کرد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

خرید قالب پیتزا تفلون

چون امروزه غذاهای فست فودی بیرون کیفیت خوبی ندارند، همه دوست دارند درست کردن پیتزا و غذاهای فست فودی را در خانه انجام دهند. برای این کار هم ابزار مخصوص به خود نیاز است. محصولی که می خواهیم به شما معرفی کنیم قالب پیتزا تفلون است. این قالب تفلون پیتزا در خانه خیلی کارایی دارد که در ادامه توضیح می دهیم. شما با خرید قالب پیتزا دیگر نیازی به خرید پیتزاهای ناسالم بیرون نیستید. در ادامه ویژگی های قالب مخصوص پیتزا را توضیح می دهیم:
http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/pizza1.jpg

ویژگی های قالب تفلون پیتزا

قطر25 سانتی متر
عمق3.5 سانتی متر
جنستفلون
رنگمشکی
وزن250 گرم
سازندهایران
ضمانتدارد
کاربردمناسب برای پیتزا، پن کیک، استفاده به عنوان ماهیتابه تفلون
 

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/pizza4.jpg
http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/pizza5.jpg

 

ارزیابی خرید اینترنتی قالب پیتزا

در بررسی این قالب پیتزا تفلون مساله اول سایز آن است. اندازه این قالب برای یک پیتزای یک نفره کاملا مناسب است. قطر 25 سانتی متر استاندارد یک پیتزای یک نفره است و هر قالب مخصوص پیتزا یکنفره می بایست این اندازه را داشته باشد.

عمق حدود 4 سانتی متری این قالب باعث می شود که شما بتوانید از آن به عنوان قالب پیتزا ایتالیایی (قطر کم) و هم قالب پیتزا آمریکایی (پف کرده و قطر زیاد) استفاده کنید.

قالب های معمولی پیتزا فقط برای پیتزا کاربرد دارند. اما جنس این قالب از نوع تفلون درجه یک نچسب است که باعث می شود این قالب علاوه بر پیتزا کارایی های دیگری نیز داشته باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

استفاده به عنوان قالب پیتزا ایتالیایی و قالب پیتزا آمریکایی

قالب مخصوص پنکیک

قالب نان شیرینی

ماهیتابه درست کردن کوکو و خاگینه

قالب درست کردن حلوا
http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/pizza3.jpg
 
خرید خرید قالب پیتزا تفلون
http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/pizza6.jpg


بنابراین از این قالب می توان به روش های مختلف استفاده کرد و جنس تفلون آن باعث می شود که بتوانید از آن استفاده های زیادی بکنید.

می توانید این قالب تفلون پیتزا را روی گاز بگذارید و کمی کف آنرا چرب کنید و مواد پنکیک را روی آن بریزید. و به راحتی از آن به عنوان قالب پن کیک استفاده کنید.

همچنین همانطور که اشاره شد از این قالب پیتزا تفلون به عنوان قالب نان شیرینی، کوکو، و ماهیتابه برای درست کردن غذاهای مختلف استفاده نمایید.

http://d20.ir/14/Images/843/Large/garantee1.png

خرید اینترنتی قالب پیتزا

جنس این محصول دارای ضمانت می باشد. بنابراین با توجه به قیمت قالب پیتزا می تواند یک خرید خوب محسوب شود. شما با خرید قالب پیتزا تفلون یک قالب با کیفیت و در عین حال به صرفه خواهید داشت.

نحوه خرید قالب پیتزا تفلون

برای خرید قالب پیتزا می توانید فرم با کلیک روی دکمه سفارش دهید مراحل ثبت سفارش را طی کنید و سپس طی یک تا دو روز کاری درب منزل یا محل کار آنرا تحویل بگیرید. پس همین الان این قالب تفلونی پیتزا را سفارش دهید:
 
خرید خرید قالب پیتزا تفلون

برچسب محصول