• رهگيري سفارش
در خبرنامه محصولات جدید عضو شوید

آب مرکبات گیری اهرمی دستی

كد كالا: juicer2
قیمت: 12,000 تومان

این دستگاه آبمیوه گیری اهرم دار دستی می تواند آب پرتقال، لیمو ترش، لیمو شیرین، نارنج و... را در کمتر از چند ثانیه تا قطره آخر بگیرد.

امتياز اين محصول
0 امتياز

آب مرکبات گیری اهرم دار دستی

http://d20.ir/14/Images/843/Large/garantee1.png

همه ما دوست داریم در منزل دستگاهی داشته باشیم که هر وقت می خواهیم آب مرکبات را بگیریم خیلی سریع برای ما انجام دهد. می دانیم که آبمیوه گیری های پیشرفته برقی آمده که به راحتی این کار را انجام می دهد اما برای یک عدد لیمو یا یک عدد پرتقال راه انداختن آنها منطقی نیست. وسیله ساده ای که می خواهیم به شما معرفی کنیم آب مرکبات گیری اهرمی است. این وسیله به عنوان آبمیوه گیری اهرمی به راحتی استفاده می شود.
http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/limoo3.jpg
در ادامه ویژگی های دستگاه آبمیوه گیری اهرم دار دستی را می بینیم:
 
ویژگی های دستگاه آبمیوه گیری اهرمی :
جنسآلیاژ مقاوم سازی شده چدن
ابعاد طول 22 سانتی متر، قطر دهانه 7 سانتی متر، عمق دهانه 6 سانتی متر
مکانیزم عملدستی
وزن245 گرم
کاربردپرتقال، لیمو شیرین، لیمو ترش، نارنج، و...
کشور سازندهایران
ضمانتدارای ضمانت شرکتی
 

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/limoo1.jpg
ارزیابی آب مرکبات گیری اهرمی :


اولین نکته ای که در بررسی این دستگاه به آن بر می خوریم جنس آلیاژ محکم آن است. یک دستگاه آب مرکبات گیری اهرم دار می بایست از جنس بسیار مقاوم ساخته شده باشد تا بتواند فشارها را تحمل کند. این دستگاه از آلیاژ چدن مقاوم سازی شده استفاده کرده که هنگام گرفتن آب مرکبات به راحتی می تواند فشار زیاد را تحمل کند. طبق ادعای شرکت سازنده شکستگی این دستگاه شامل ضمانت می باشد و نگرانی از این بابت ندارید.

مساله بعدی وزن این دستگاه دستی آبگیری مرکبات است. وزن 245 گرمی باعث می شود که خانمها براحتی بتوانند با این دستگاه کار کنند. با وزن بسیار کم این دستگاه به راحتی می توانید از آن به عنوان یک آب پرتقال گیر اهرمی یا آبلیمو گیر اهرمی استفاده نمایید.

با توجه به اندازه این دستگاه آب میوه گیری دستی مرکبات می تواند برای همه مرکبات مانند پرتقال، لیمو شیرین، لیموترش، نارنج و... کاربرد داشته باشد. شما با نصف کردن مرکبات و گذاشتن نصف آن در دستگاه با یک حرکت می توانید آبگیری مرکبات را انجام دهید.

مهمترین نکته در انتخاب این دستگاه داشتن ضمانت آن است. با توجه به اینکه این دستگاه ساخت چین نمی باشد و تولید داخل ایران است، دارای ضمانت می باشد. شما با خرید این آب مرکبات گیر اهرم دار هم از کلای ایرانی حمایت می کنید و هم یک جنس با کیفیت گارانتی دار می خرید.
خرید آب مرکبات گیری اهرمی دستی
http://d20.ir/14/Images/843/Large/garantee1.png
http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/limoo2.jpg

آیا خرید آبمیوه گیری دستی مرکبات به صرفه است؟

شما در صورتی که نمونه چینی این دستگاه را بخرید مبلغی کمتر از نصف این را پرداخت می کنید ولی در کمتر از چند هفته می شکند و باید یک عدد دیگر تهیه کنید. اما این دستگاه بسیار مقاوم و دارای ضمانت است. پس خرید این آب میوه گیری اهرم دار مرکبات کاملا به صرفه است و شما یک خرید به صرفه خواهید داشت.

نحوه خرید آب مرکبات گیری اهرمی :
جهت خرید آبمیوه گیری اهرم دار دستی می بایست روی دکمه سفارش محصول کلیک کنید و با طی کردن مراحل ثبت سفارش آنرا سفارش دهید. سپس درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.
خرید آب مرکبات گیری اهرمی دستی

http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/limoo4.jpg

برچسب محصول